Перший раз у дитячий садочок!!

· Щоб запобігти порушенню емоційного стану дитини, яким часто супроводжується адаптація, усвідомте, що Ваше власне хвилювання передається дитині, тому заздалегідь познайомтесь з вихователями та особливостями організації життя в групах.

· Купуйте одяг, який дитина зможе одягнути або зняти самостійно (штани з еластичним поясом, сорочки з великими ґудзиками светри з широким коміром).

· Найважливіше – це підготувати дитину до спілкування з іншими дітьми й дорослими. У цьому Вам допоможуть рідні й близькі, які можуть доглядати певний час за вашою дитиною, коли Ви не надовго відлучаєтеся. Вона в майбутньому легко зможе переносити розлуку з Вами.

· Дайте дитині позитивну перспективу: розкажіть, що в дитсадку багато іграшок, діток і їм там дуже добре, цікаво весело.

· Якнайчастіше відвідуйте парки, дитячі майданчики, привчайте до гри в пісочницях, ходіть на дні народження друзів, новорічні свята, де є її однолітки.

· Підпорядкуйте домашній режим до режиму дитячого садку, особливо додержуйтеся часу вкладання до сну і періодів харчування.

· Навчіть дитину елементарних навичок самообслуговування.

· Потурбуйтесь про нервову систему дитину. В перші дні перебування не залишайте малюка на цілий день у дитсадку.

· Повідомте вихователів про звички та вподобання Вашого малюка, про особливості здоров’я, поведінки, харчування.

· Поговоріть з дитиною про можливі труднощі, до кого вона може звернутися по допомогу. Наприклад: «Якщо ти захочеш пити, підійди до вихователя і скажи «Я хочу пити» і вихователька наллє тобі води» і т.д.

· Розробіть разом з дитиною нескладну систему прощальних знаків уваги і їй буде простіше відпустити Вас.

· Пограйте з дитиною та з домашніми іграшками в дитячий садок, розподіліть ролі дітей, вихователів. Нехай іграшка знайде собі друзів і через неї спробуйте вирішити проблеми, що виникають у дитини, оцінійте гру на позитивні результати.

· Тримайте тісний зв'язок з персоналом групи, і будьте певні, що працівники зуміють прийняти і зрозуміти Вашу дитину, і по материнські дбатимуть про неї.

· Якщо раптом через місяць Ваша дитина ще не звикла до дитячого садку, перевірте список рекомендацій і спробуйте виконати ті рекомендації, про які Ви забули. Пам’ятайте, що на звикання дитини до дитячого садку може знадобитися до півроку. Краще, якщо на цей період у родини буде можливість підлаштуватися до особливостей адаптації свого маля.

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

 • Kennethet

  2015-11-06 10:34:17

  Наш онлайн-магазин ВиваАква продаёт высококачественную продукцию известных марок BAS и RAVAK. Мы предлагаем сантехническую продукцию и всё для ванных. [url=http://vivaakva.ru/magazin/product/bide-samarskoe-sanita]Биде "Самарское", SANITA[/url] . Наш ассортимент представлен не лишь российской продукцией, но и французской, из Чехии и Италии. Это очень нужные товары, как ванны и кабинки различной модификации, душевые уголки и душевые поддоны, всевозможные смесители и фаянс, элементы мебели и, конечно же, разные товары для ванной комнаты...

 • Josephcego

  2015-07-30 12:18:13

  [url=http://download-counter-strike.ru]counter strike 1.6 source[/url] Однозначно одной из легендарнейших игр является Counter-Strike. И это утверждение тяжело оспорить. Даже популярная WoT выглядит скудно и нудно, в сравнении с творением Valve! Культовыймногопользовательский шутер не имеет себе равных и вряд ли будет превзойден. [url=http://download-counter-strike.ru]скачать counter strike 1.6[/url] КС 1.6 имеет десятки миллионов постоянных геймеров со всего мира. Counter Strike – серьезная кибердисциплина со значительными призовыми фондами...

 • MichaelBes

  2015-06-24 21:02:32

  [url=http://simply-white.ru/]crest whitestrips официальный сайт[/url] Магазин “Просто-Белые” может предложить огромный выбор средств для отбеливания зубов производства американских фирм Crest и Procter&Gamble. В нашем онлайн-магазине можно приобрести отбеливающие полоски, зубные щётки и пасты, гели. Посредством данной продукции вы будете иметь возможность сидя дома дёшево отбелить собственные зубы, сделать вашу улыбку красивой и привлекательной и это всё без помощи врача и вложения немалых средств...